Vánoční rockalka rádia Čas rock

Rockalka

Ve středu 20. 12. od 18.00 hod. bude ostravské ulice brázdit vánoční rocková tramvaj Radia Čas Rock s živou hudbou. Tramvaj ve své pódium promění originální „mladá“ kapela z Přerova, složená ze zkušených muzikantů sice postaršího designu, ale hrající zcela neotřelý rock. Zazní jejich vlastní tvorba, ale i největší rockové pecky. Roli průvodčího se ujme Martin Kapek z kapely Traktor!

Rockovou jízdou to ale nekončí! Od 16.00 do 20.00 hodin bude probíhat Den otevřených dveří v Radiu Čas Rock. Rockeři, rockeřice i rockerčata si mohou poprvé oficiálně prohlédnout prostory studia Radia Čas Rock, dozvědět se něco o práci moderátora, vyzkoušet si vysílání a především se s moderátory Radia Čas Rock osobně setkat. Připraveno bude občerstvení a vánoční rockové dílny.

EXKLUZIVNĚ NA DNU OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: Udělejte si letos Rockové Vánoce se vším všudy! Rockové baňky, které nám ručně vyrobili v Opavské Slezské tvorbě budou k dispozici poprvé v rádiu 20. 12. Ručně vyrobená baňka v dárkové krabičce s podpisem moderátorů Radia Čas Rock bude za 69 Kč/kus (při koupi 6 a více kusů za 50 Kč/ks)

*****************************************************************************

Časové vstupenky na Speciální rockovou jízdu je možné zakoupit na 18.00, 18.45 a 19. 30 hod. v Radiu Čas Rock na ulici Stavební 992, ve všední dny od 10 do 16 hodin a ve stánku Laura Coffee na svinovském nádraží ve všední dny od 7 do 19 hodin. Cena vstupenky je symbolických 69 Kč (děti do 12 let zdarma).

Na Den otevřených dveří vstupenku nepotřebujete. Prohlídka je ZDARMA!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *