Vánoční rockalka rádia Čas rock

Rockalka

Ve středu 20. 12. od 18.00 hod. bude ostravské ulice brázdit vánoční rocková tramvaj Radia Čas Rock s živou hudbou. Tramvaj ve své pódium promění originální „mladá“ kapela z Přerova, složená ze zkušených muzikantů sice postaršího designu, ale hrající zcela neotřelý rock. Zazní jejich vlastní tvorba, ale i největší rockové pecky. Roli průvodčího se ujme Martin Kapek z kapely Traktor!

Rockovou jízdou to ale nekončí! Od 16.00 do 20.00 hodin bude probíhat Den otevřených dveří v Radiu Čas Rock. Rockeři, rockeřice i rockerčata si mohou poprvé oficiálně prohlédnout prostory studia Radia Čas Rock, dozvědět se něco o práci moderátora, vyzkoušet si vysílání a především se s moderátory Radia Čas Rock osobně setkat. Připraveno bude občerstvení a vánoční rockové dílny.

EXKLUZIVNĚ NA DNU OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: Udělejte si letos Rockové Vánoce se vším všudy! Rockové baňky, které nám ručně vyrobili v Opavské Slezské tvorbě budou k dispozici poprvé v rádiu 20. 12. Ručně vyrobená baňka v dárkové krabičce s podpisem moderátorů Radia Čas Rock bude za 69 Kč/kus (při koupi 6 a více kusů za 50 Kč/ks)

*****************************************************************************

Časové vstupenky na Speciální rockovou jízdu je možné zakoupit na 18.00, 18.45 a 19. 30 hod. v Radiu Čas Rock na ulici Stavební 992, ve všední dny od 10 do 16 hodin a ve stánku Laura Coffee na svinovském nádraží ve všední dny od 7 do 19 hodin. Cena vstupenky je symbolických 69 Kč (děti do 12 let zdarma).

Na Den otevřených dveří vstupenku nepotřebujete. Prohlídka je ZDARMA!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *