Neotvírej dlaně

Jakub Krumpoch
Bude tomu už skoro 6 let, co jsem se vrhl na nemyslitelné a společně s Kapela Penzistor jsme ukecali Věrku, aby mi nazpívala ústřední song k filmu, který jsem chtěl natočit na motivy Ch. Bukowského. Dlouho jsem sháněl produkci, byl s tím na fondu kinematografie, roky řešil práva (zbytečně mimochodem, nejedná se o adaptaci) a stejně to nevyšlo. Hodil jsem to za hlavu a pokračoval dál. Pak se mě po letech zeptal Jan Dolanský, co ten Bukowski vole ? Však to nemusí stát 3 mega, aby to bylo dobrý. Nenatočíme to ? Jasně, ale jak vole…no a letos jsem se poznal s Kurt Neubauer a viděl jsem, co za pár šupů dokážeme společně udělat a ještě k tomu za pouhý dva dny, na 48 hours movie festivalu, kdy jsme vyprodukovali celkem úspěšnej kraťas. Řekl jsem si, ty kokos, co by jsme spolu asi zvládli za dva týdny, nebo dva měsíce ? Poslal jsem mu svůj původní scénář, kterej mě dostal k Věrce a Kurťák řekl: „Hele všechno máme, scénář poupravíme a stačí začít točit.“ No a je to. Začal jsem obvolávat hereckej ansámbl, zda ještě mají zájem a ten celkem zůstal, včetně Drahomíra Jůzová, jejíž účast ve filmu tenkrát způsobila na fondu asi dva infarkty.

Takže tady je naše ústřední píseň, o kterou se chceme s Jarečkem a spol. z Penzistorů pochlubit, záběry vznikly během nahrávání songu ve studiu, tak jsme to dali nějak k sobě a vypustili do světa.
A já na závěr slibuji, že i kdyby se to zase posralo a já měl ten biják dotočit s našema v non-stopáči v Přerově na iPhone, tak to k*urva natočím. Hotove. Věrce posílám obrovské díky a pusu nahoru, za to, že mi dala to privilegium, být jedinej v ČR, kdo má od ní originální soundtrack/ústřední song k filmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *