Kapela

Penzistor

 

  Originální „mladá“ kapela z Přerova, složená ze zkušených muzikantů sice postaršího designu, ale hrající zcela neotřelý rock, nazývaný pracovně „děd metál“.

Jiří Štěpánek –krásný zpěv, Jaroslav Macíček – pěkná kytara, pěkný zpěv, Libor Trucálek – bezkrká basa,řev, Robert Tšpon – dřevěné bicí, velmi pěkný zpěv.

 

S nápadem založit kapelu přišel basák Libor Trucálek v roce 2012,když po cestě z občerstvovací stanice upadl na hlavu .

 

O muzikantech měl zcela jasnou představu – kytarista Jarda Macíček, bubeník Robert Tšpon. Sestavu poté doplnil (musel…) excelentní zpěvák Jirka Štěpánek. Neměl na vybranou, pokud si tedy chtěl zachovat obličej v takové podobě, jakou mu přidělila příroda.  Jasný byl od počátku i název – Penzistor. Kapela hraje pro radost, bez stresu a především s cílem bavit lidi. K tomu napomáhají i originální kostýmy. Koncerty Penzistorů jsou proto vždy skvělá pódiová show, při níž se diváci rozhodně nenudí. Rockovým fanouškům jsou jejich jména určitě povědomá. Jejich hudební kariéra je propojená s legendami jako jsou Věra Špinarová, Pavel Novák, či skupiny Pirillo,Synkopa, Titanic,Regon,Van Halen,Deep Purple (pozn. poslední 2 jen tajně posloucháme)

 

V repertoáru Penzistorů naleznete výhradně vlastní tvorbu, žádné ukradené písničky. Každá skladba je z trošku jiného soudku.

 

www.penzistor.cz, facebook : Penzistor

 

 

Jiřin

 

Jaryn

foto Jiri Vojzola (1)

 

Trucin

foto Jiri Vojzola (45)

 

Bobin

foto Jiri Vojzola (82)